Oferta - programy

Program „BO RAZEM ŁATWIEJ”

  • Program „bo razem łatwiej” jest propozycją kompleksowej opieki dietetycznej podczas odchudzania (jak również osiągnięcia innych celów: przybrania na wadze, procesu leczenia). Przeznaczony jest dla osób, które wspólnie chcą podjąć się zmiany nawyków żywieniowych np. dla koleżanek, przyjaciół, par, rodzin, osób, które razem mieszkają i wspólnie się żywią.
  • W skład programu wchodzą: spotkania z dietetykiem (z pomiarem składu ciała na profesjonalnym analizatorze masy ciała Tanita SC-330 S), jadłospisy, zalecenia żywieniowe, wskazówki dietetyczne.
  • Spotkania z dietetykiem odbywają się wspólnie, a przygotowywane diety są tak dopasowywane by posiłki można było przygotowywać dla 2 lub więcej osób z ewentualnymi zmianami wynikającymi z drobnych różnic w preferencjach kulinarnych.
  • Program jest doskonałą propozycją dla osób, którym samotnie ciężko jest wytrwać na diecie. Wprowadzanie modyfikacji w sposobie żywienia wspólnie z bliską osobą daje większą motywacje, a wzajemne wsparcie zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu. To również program doskonały dla rodzin, które wspólnie chcą zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę.
  • Cena programu - do ustalenia w zależności od potrzeb (długości diety, ilości spotakań), druga osoba płaci zazwyczaj 50% ceny.