Oferta - porady żywieniowe

  • Właściwa edukacja jest niezbędnym elementem leczenia dietetycznego, wprowadzania odpowiednich zmian w żywieniu. Mając wiedzę i świadomość procesów i zmian zachodzących w organizmie, jak również wpływu spożywania poszczególnych produktów na masę ciała, łatwiej jest wprowadzić modyfikacje w jadłospisie oraz stosować się do odpowiedniej diety.
  • Każda porada żywieniowa przeprowadzona jest bardzo profesjonalnie; poprzedzona pomiarem składu ciała na profesjonalnym analizatorze masy ciała Tanita SC-330 S oraz rozmową dotyczącą stylu życia, zdrowia, sposobu odżywania oraz preferencji kulinarnych pacjenta. Na tej podstawie możliwe jest przeprowadzenie odpowiedniej edukacji, opracowanie właściwych porad i indywidualnie dopasowanej diety.
  • Podczas porad żywieniowych w krótkim czasie można dowiedzieć się jakie proste zmiany wprowadzić w sposobie żywienia, by znacznie poprawić jakość swojego życia, otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące zdrowia i żywienia, zmotywować się do wprowadzenia zmian i pracy nad sobą.
  • Opracowywane porady i diety oparte są na zasadach promowanych przez Światową Organizację Zdrowia i Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie.


W ofercie:

  • Pierwsze spotkanie z dietetykiem (wywiad-rozmowa, pomiar składu ciała, ogólne zalecenia dietetyczne, zebranie potrzebnych informacji do ułożenia diety indywidualnej). Cena: 120zł.
  • Spotkania monitorujące - wizyty kontrolne (pomiar składu ciała, omówienie ewentualnych problemów, modyfikacje w diecie, motywacja, wsparcie) - jednorazowe lub w pakietach. Ceny: pojedyńcza wizyta kontrolna: 80zł, 3 wizyty: 210 zł, 5 wizyt kontrolnych: 320 zł - jedna gratis!
  • Spotkania z dietetykiem zalecane są co ok. 2-3 tygodnie (ich ilość zależy od indywidualnych potrzeb), w razie potrzeby między spotkaniami można również skonsultować się mailowo (np. w razie pytań, potrzebnej motywacji, zmiany potrawy czy produktów w diecie) - kontakt mailowy wliczony jest w cenę konsultacji!
  • Płatność przelewem najpóźniej w dniu wizyty.