Oferta - dla kogo?

W ofercie zalecenia żywieniowe i diety:
  • Dla osób z problemem nadwagi i otyłości (mających kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt kilogramów do zrzucenia, które właśnie podjęły decyzję o odchudzaniu lub też od dawna stosują różne diety, nieprzynoszące oczekiwanych rezultatów).
  • Dla osób z problemami zdrowotnymi, w przypadku których właściwa dieta jest koniecznym elementem leczenia (m.in.: choroby tarczycy, cukrzyca typu 2, insulinooporność, PCOS, choroby układu krążenia (zaburzenia lipidowe, nadciśnienie), zaburzenia pracy układu pokarmowego (IBS, wzdęcia, zaparcia, biegunki, refluks żołądkowo-przełykowy), alergie i nietolerancje pokarmowe, dna moczanowa, niedokrwistość).
  • Dla osób z niedowagą, niedoborami składników odżywczych.
  • Wegetarian, pragnących dobrze zbilansować bezmięsną dietę.
  • Dla osób chcących sprawdzić czy odżywiają się prawidłowo.
  • Dla starszych i młodszych, wszystkich, którym kwestia zadbania o swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd nie jest obojętna!

Każda osoba traktowana jest indywidualnie. Program żywieniowy i edukacja dopasowane są do wagi” i rodzaju problemu. W zależności od potrzeb są to: odpowiednio przeprowadzona porada, dokładnie sprecyzowana dieta czy też ogólny jej zarys. Postępowanie jest kwestią wyboru tego, co jest dla danej osoby najłatwiejsze i będzie przynosić najlepsze rezultaty.

SPRAWDZONE I SKUTECZNE METODY!!!

W ofercie również - szkolenia i warsztaty dla firm i szkół, na temat zdrowego żywienia, odchudzania, diet w różnych chorobach (cena do ustalenia).